Antlara Dental

Antalya'daki Diş Tedavi ve İmplant Merkeziniz

Antlara Dental Hakkında

2005 yılında kurulan Dental Ofisimizde, multidisipliner bir bakış açısı ile teknolojinin son ürünleri kullanılarak hasta kabul edilmeye başlanmıştır. Genel sağlık ve ağız-diş sağlığının bir bütün olması için idealist çalışmaların yapıldığı ve estetik yaklaşımın bir arada sunulduğu bir diş kliniğidir.

Biri cerrahi uygulamalar için olmak üzere 2 adet Diş Tedavi Odası, estetik uygulamalar ve yüz gençleştirme tedavilerinin yapıldığı estetik uygulama odası, Panoramik Radyografi Odası, Sterilizasyon Odası ve Laboratuvar Birimi ile hizmet sunmaktadır. Tedavi birimleri hastaların birbirinden bağımsız olabilmesi için ayrı odalar halinde konumlandırılmıştır.

Kiliniğimizde Toplum ağız-diş sağlığı bilincinin geliştirilmesi amacıyla sosyal sorumluluk çalışmaları yürütür. Bu amaçla organize olan gruplara diş sağlığı taraması yapılır,ağız ve diş sağlığı eğitimleri verilir.

Diş Hekimi Dilek Aksu Güler kimdir?

Dilek Aksu Güler, Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun olmuştur.
INTERNATİONAL CONGRESS OF ORAL IMPLANTOLOGIST derneğinin üyesi olup, bir çok yurtiçi ve yurtdışı kongreye konuşmacı ve katılımcı olarak katılmıştır.

Digital Smile Design konseptinin uygulayıcısı olan Dilek Aksu Güler,

  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Medikal Estetik
  • Dermal Dolgu
  • Mezoterapi alanında hizmet vermektedir

Dilek Aksu Güler, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

diş hekimi antalya

Diş Hekimi Özge Can

Özge CAN, 01.07.1993 Balıkesir doğumludur. 2011'de Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitim ve öğretime başlayıp 2016 yılında mezun olmuştur. 2 yıldır Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde Diş hekimi olarak hizmet vermektedir. Genel Diş Hekimliğinin yanı sıra Pedodonti ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.

  • Pedodonti
  • Estetik Diş Hekimliği

Sağlıklı ve güzel gülüşler için bizi hemen arayın!

  • +90 242 324 57 79
  • +90 530 202 68 68 (Acil)

Antlara Dental

Dünya çapında teknolojiyi takip eden, kongre takibi ile bilimsel gelişmeleri bilen, samimi, güler yüzlü ve güvenilir hizmet sunan diş hekimi kadrosu ile çalışır.

Antalya Diş Tedavi Kliniği - Antlara Dental