Telsiz Ortodonti - Invisalign

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir.Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1-2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Before / After İletişim
antlara agiz-cene-cerrahisi

Antlara Dental Diş Kliniğinde kaliteli doğru hızlı tedaviyi bulacaksınız.

Antalya diş hekimi ihtiyacınız olması durumunda; Lara / Antalya'da bulunan tam teşekküllü Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

Telsiz Ortodonti Invisalign - Antalya

Estetik Diş Tedavi Uygulamaları - Antalya

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Görünüşünüzü değiştirecek bir gülümseme için hazırsanız, cevap Invisalign. Bu alanda birçok seçenek olmasına rağmen, hiçbir tedavi Invisalign kadar rahat ve işe yarar değildir.

Evet. Telsiz Ortodonti - Invisalign tekniği son derece güvenli ve yan etkisi yoktur.

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir. Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1 ve 2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin arzu edilen ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Hap Bilgi Bölümü

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Invisalign, günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur.

İletişim

Telsiz Ortodonti - Invisalign iyileşme süreci 1-2 hafta olmakla beraber hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir.

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için lütfen tıklayınız.

Fotoğraf Galerisi